В УКУ відзначили відкриття Центру консультування та травмотерапії: «Надія – це те, що спонукає на дію»

«Новий простір – нові можливості» – під таким гаслом в УКУ 21 листопада відбулися урочистості з нагоди відкриття Інституту психічного здоров’я та Центру консультування і травмотерапії і продовження їх діяльності в нових приміщеннях.

Завдяки благодійникам та жертводавцям, набільшими серед яких є Союз Українок Америки, фахівці Інституту зможуть працювати і служити спільноті у новому просторі – більше 200 квадратних метрів: 2 великі навчальні аудиторії, кімната проведення супервізії та малих груп, кімната для персоналу та 3 нових кабінети для індивідуальної роботи. Підтримка Інституту Союзом Українок Америки стала одним з наріжних каменів, на якому Інститут почав вибудовувати нову концепцію діяльності, розширювати свій вплив та нарощувати можливості змін не лише на рівні окремої людини, родини, але й суспільства в цілому

Центр психічного здоров’я та травмотерапії “Простір надії” – це мультидисциплінарний спільнотний центр, який надає комплексні послуги усім постраждалим від військових дій на території України, а також покликаний слугувати взірцем для створення подібних центрів по всій країні. У центрі є 5 консультаційних кабінетів.

Деталі на сайті УКУ: http://ucu.edu.ua/news/37433/ 

Read 483 times Last modified on Вівторок, 17 січня 2017 10:27
Вівторок, 17 січня 2017 10:26 In SUA_news
Login to post comments