4 конференція з КПТ

Rate this item
(0 votes)

 

Українська асоціація когнітивно-поведінкової терапії

4-та Українська науково-практична конференція з когнітивно-поведінкової терапії

«Творімо спільноту КПТ!»

9-10 червня 2017 року

м. Львів, Український Католицький Університет  

    Останні роки стали роками динамічного розвитку методу когнітивно-поведінкової терапії в Україні. Можливості надавати психологічну допомогу населенню методом КПТ зростають. Зростає також загальне усвідомлення в суспільстві важливості сфери охорони психічного здоров’я, іде дискусія щодо необхідності реформ, вибудовуються стратегії цих реформ, дискутуються плани дій... Утім наші можливості розвивати КПТ, надавати допомогу, сприяти здійсненню важливих реформ у сфері охорони психічного здоров’я будуть ефективними лиш тоді, коли ми будемо ефективно співпрацювати разом. А тому великим викликом для нас є творити в Україні професійну спільноту – як загалом фахівців у сфері охорони психічного здоров’я, так і КПТ-терапевтів зокрема. І як каже мудрість – якщо ти хочеш змінити світ, то почни з себе, свого дому і своєї сім’ї – так само і ми усвідомлюємо, що творення моделі професійної спільноти – етичної, демократичної, прозорої, об’єднаної заради справи спільного добра і водночас відкритої до співпраці – є важливим викликом для нас зараз у просторі КПТ-терапевтів в Україні. Втім ми віримо, що нам це вдасться, і уже багато досягнено - і сподіваємося, що спільнота КПТ, яку ми усі разом творимо, буде таким життєдайним простором професійних стосунків, спілкування, взаємодопомоги та співпраці… Тож дана конференція є запрошенням усій нашій, уже чималій, спільноті фахівців КПТ в Україні зібратися разом – щоби насамперед спілкуватися – ділитися знаннями та досвідом, дискутувати дані досліджень і клінічної практики, дискутувати разом важливі питання, планувати і вибудовувати перспективи майбутніх проектів та програм… 
Ми сподіваємося, що дана конференція стане справді історичною подією у розвитку професійної спільноти КПТ в Україні, адже на ній творитимуться структури Української асоціації КПТ – ми сподіваємося за допомогою відповідно вибудованої програми стимулювати утворення тематичних секцій – зокрема майндфулнес, схема-терапії, КПТ з дітьми і підлітками, дослідницької; робочих груп; регіональних осередків. В часі конференції відбудуться загальні звітно-виборні збори Української асоціації КПТ. Ми сподіваємося, що буде багато плідного спілкування. І – що програма буде цікавою і цінною з можливістю вибору для кожного індивідуального меню доповідей, воркшопів, секцій та інших активностей на актуальні теми застосування КПТ у сфері охорони психічного здоров’я. Отож, ми сердечно запрошуємо до участі у конференції психотерапевтів, психіатрів, лікарів, психологів, медсестер, соціальних працівників та інших фахівців сфери охорони здоров’я і психологічної допомоги населенню, науковців, студентів та всіх, хто цікавиться сучасними напрямами психотерапії та психологічної допомоги. Запрошуємо, як у ролі учасників, так і доповідачів, ведучих воркшопів.
 

Запрошуємо зацікавлених осіб подавати заявки на участь у конференції – як у ролі учасника, так і доповідача/ведучого воркшопу. Регламент доповідей – 15 хв., тривалість воркшопів – 1.5 години. Реєстрація на участь у конференції, а також заявка на доповідь чи воркшоп подається виключно онлайн. Заявки на доповідь/воркшоп приймаються до 1 травня 2017 року.

Зверніть увагу, що при реєстрації до 1 травня діє найнижчий тариф участі в конференції!

Місце проведення:

Конференція відбудеться у приміщенні Українського Католицького Університету у Львові, зокрема пленарні засідання відбуватимуться у конференцзалі Львівської духовної семінарії за адресою м. Львів, вул. Хуторівка 35а.

Вартість участі у конференції:

При реєстрації до 1 травня організаційний внесок складає для членів УАКПТ, студентів УІКПТ, УКУ та інших вузів - 400 грн, для інших осіб – 600 грн, та покриває участь у всіх заходах конференції, включаючи воркшопи та святкове прийняття у перший день конференції. При реєстрації після 1 травня – 600 і 800 грн відповідно. Після реєстрації онлайн на участь в конференції вам надійде інформаційний лист з інструкціями щодо оплати оргвнеску. Доповідачам та ведучим воркшопів – вартість участі у конференції - 200 грн. Оргкомітет на конкурсній основі відбирає доповіді та воркшопи на основі поданих заявок та наявних часових і аудиторних можливостей.

Детальна програма конференції буде на вебсайтах організацій, що є співорганізаторами конференції після 15 травня: УАКПТ (www.uacbt.org.ua), УІКПТ (www.i-cbt.org.ua), ІПЗ УКУ (www.ipz.org.ua), а також буде надіслана усім зареєстрованим учасникам конференції на електронну пошту. Із запитаннями ви можете звертатися у секретаріат УАКПТ на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Чекаємо на зустріч з вами на конференції у Львові!

 

 

ЗАВАНТАЖИТИ ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ у PDF

 


 

 

 

 

Read 758 times Last modified on Понеділок, 03 квітня 2017 12:41
Login to post comments