ВИКОРИСТАННЯ МИСТЕЦТВА ТА ТІЛА У ТЕРАПІЇ: СЕНСОРНОМОТОРНІ ПРОЦЕСИ ДЛЯ ЗЦІЛЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ТРАВМИ

Rate this item
(0 votes)

 

Останні нейронаукові дослідження вказують на те, що під час терапії комплексної травми та дисоціативних розладів часто, “слів не достатньо”. Тілесно- та досвідно-орієнтовані напрямки психотерапії - як-то арт-терапія - можуть бути
корисними для доступу та опрацювання відчуттів, що вважаються “нестерпними” або “поглинаючими” для тих, хто пережив психотравмуючі події.


Семінар проводить Таллі Тріпп, американський ліцензований клінічний соціальний працівник (licensed clinical social worker - LCSW), зареєстрований та сертифікований радою арт-терапевт (board certified and registered art therapist - ATR-BC) та сертифікований травматерапевт (certified trauma therapist - CTT). Таллі Тріпп також сертифікована у EMDR та сенсорномоторній психотерапії (Sensorimotor Psychotherapy - SP).

Таллі Тріпп є ассистент-професором арт-терапевтичної магістратури the George Washington University і директором університетської арт-терапевтичної клініки, що надає місцевій громаді недорогі послуги травма-інформованої арт-терапії. Таллі Тріпп викладає річний курс “Травма та арт-терапія”, а також курси “Групова психотерапія” та “Соціальна і культурна різноманітність”.

Таллі Тріпп має приватну арт-терапевтичну та психотерапевтичну практику у районі метро міста Вашингтону, округу Колумбія. Вона є частим доповідчем національного та міжнародного рівнях з питань травми та арт-терапії; і проводить декілька досвідних консультаційних груп для клініцистів, що працюють з травмою. Таллі Тріпп є степендіатом Міжнародного товариства з вивчення травми та дисоціації (ISST-D) і засновником та головою “Спеціальної групи з креативних терапій“.

Таллі Тріпп є автором глав декількох книг з травми, включаючи “Образ приходить першим: терапія довербальної травми арт-терапією” (“The Image Comes First: Treating Preverbal Trauma with Art Therapy”) з Ліндою Гантт та “Тілесний білатеральний арт-протокол терапії травми” (“A Body-Based Bilateral Art Protocol for Treating Trauma”), що описує інноваційний білатеральний інструмент, який поєднує сенсорномоторну психотерапію разом з білатеральною стимуляцією та арт-терапією. 

 

 

22-24 травня 2017 року

 

+38 093 131 63 24

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Місце проведення:

вул. Іл. Свєнціцького, 17, ауд. 041

Оргвнесок: 2000 грн. (при оплаті до 15 травня), 2500 грн. (після 15 травня)

Реєстрація: https://goo.gl/forms/i6JavNxr8qmYVg7u2 

 


 

 

Перекладач та асистент:

 

Ірина Наталушко, MA, CTT, практикуючий та навчаючий арт-терапевт і спеціаліст з інтеграції травми, м. Київ. Магістр арт-терапії, спеціалізація з травматерапії (the George Washington University Art Therapy Graduate Program), сертифікований травматерапевт (Certified Trauma Therapist - CTT, the Instinctual Trauma Response Model - the ITR Model). Cтепендіат Fulbright Graduate Student Program 2008-2011. Арт-терапевт інтерн 2008-2011 (арт-студія для людей із хронічними психічними захворюваннями та затримками розвитку Arlington Artworks, Arlington, VA; онко-стаціонар лікарні Inova Fairfax Hospital та сімейний центр Life with Cancer, Fairfax, VA; арт-терапевтична клініка університету the GWU Art Therapy Clinic, Alexandria, VA).

 

 

Read 415 times Last modified on Понеділок, 24 квітня 2017 07:58
Login to post comments