ремонт ванной.
как построить флигель
ремонтное село

Country Switcher

Перемикач мови

Xpert Access

Місія та цінності


Місією Інституту психічного здоров’я Українського Католицького Університету є сприяння психічному здоров’ю та розвитку людини, родини, суспільства шляхом реалізації відповідних освітніх програм для фахівців у сфері охорони психічного здоров’я, а також загалом різних орієнтованих на розвиток та психологічне благополуччя програм та активностей для широкої групи осіб.

Провідні напрямки діяльності:

-    Освітні програми післядипломної освіти та інші заходи для фахівців у сфері охорони психічного здоров’я (психотерапевти, психологи, психіатри, соціальні працівники).

-      Освітні програми для осіб у позиції «метафахівців», які творять терапевтичне середовище (прийомні батьки, фахівці сфери паліативної допомоги, сфери допомоги неповносправним особам, медсестри психіатричних лікарень, волонтери та ін.).

-      Освітні програми на межі духовності і психотерапії, що сприяють діалогу та взаємодоповненню цих двох сфер (як для духовних осіб, так і для фахівців сфери охорони здоров’я).

-      Програми скеровані на підтримку здорового психічного розвитку, психологічного благополуччя (для батьків, подружніх пар, команд, загалом зацікавлених осіб).

-        Індивідуальна психологічна допомога (дорослі, діти, родини).

-        Видавнича та просвітницька діяльність.

-        Науково-дослідницька діяльність.

-        Клінічні програми та соціальні проекти.