ремонт ванной.
как построить флигель
ремонтное село

Country Switcher

Перемикач мови

Xpert Access


щоб  вміти насолоджуватися кожним днем поруч;

щоб  турбуватися про іншого і про себе водночас;

щоб чути іншого і бути почутим;

щоб додалося розуміння та прийняття;

щоб навчитися підтримувати у скрутну хвилину;

щоб долати конфлікти й негаразди разом;

щоб стати  джерелами енергії та натхнення одне для одного;

щоб милуватися один одним;щоб життя стало яскравіше;

 

Для реєстрації участі у Майстерні просимо перейти за посиланням

Дізнатися більше:

(093) 131 63 24

klymchuk@ucu.edu.ua

МАЙСТЕРНЯ ПОДРУЖНІХ ВЗАЄМИН

26-27 травня 2017 року

ПРО ЩО МАЙСТЕРНЯ?

Майстерняце передусім особливий простір, у якому учасники зможуть у цілковитій безпеці пройти шлях від базових психологічних знань про стосунки у парі, закономірності їх розвитку та перешкоди, до практики нового стилю спілкування, нового способу буття один із одним, нового рівня взаєморозуміння. І все це на ґрунті сучасних наукових знань про психіку та спілкування, та доказових методів психологічної допомоги: когнітивно-поведінкової терапії, схема-терапії.

ДЛЯ КОГО?

Не важить, чи Ви вже у стосунках, чи лише плануєте їх. Не важить, чи Ви пара, яка лише почала спільний шлях, чи вже багато років разом. Не важить Ваш вік чи стать. Важить лише Ваше бажання розвиватися та змінюватися, щоб навчитися бути ЩАСЛИВО РАЗОМ. Якщо Ви маєте пару, і прийдете разомвід цього буде найкращий ефект. Але якщо ваш партнер не готовий прийтиВи можете взяти участь у роботі майстерні самостійно, передаючи йому знання та надихаючи бажанням до змін.

вартість

Тривалість майстерні: 2 дні.

26 травня, пятниця: 14.00-18.00

27 травня, субота: 10.00-14.00

Адреса: м. Львів, вул. Іл. Свєнціцького, 17, ауд. 045

Вартість: 1 000 грн., якщо пара – то 1800 за двох; для працівників та студентів УКУ – знижка 50%.  Рахунок для оплати Вам буде надіслано після реєстрації.

ведучі

Віталій Климчук та Вікторія Горбунова,

подружжя, доктори психології, науковці й практики з досвідом надання психологічної допомоги парам та родинам, письменники.

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

Також Ви можете зробити чудовий подарунок - придбати подарунковий Сертифікат на участь у "Майстерні...". При цьому, Ви можете подарувати його самостійно, а можете - замовити Анонімну доставку :) Форма замовлення сертифікату вбудована у Реєстраційну форму. 

 

 

 

НОВИНИ МАЙСТЕРНІ

Любов – це дієслово. Подружжя психотерапевтів про майстерність стосунків.

Любов – це дієслово. Подружжя психотерапевтів про майстерність стосунків.

15 травня 2016
Інтерв'ю зі співробітниками Інституту психічного здоров'я УКУ та Українського Католицького Університету, Вікторією Горбуновою та Віталієм Климчуком, опубліковано на ресурсі "Українська правда". Спілкувалася - Ірина Наумець, випускниця Школи журналіст...
Readmore

НАШ ІНСТИТУТ

 

 

НАШІ НОВИНИ

Підготовлено науковий звіт за результатами проекту «Подолати психологічну травму у школярів»

Підготовлено науковий звіт за результатами проекту «Подолати психологічну травму у школярів»

26 червня 2017
Це звіт є частиною проекту «Подолати психологічну травму у школярів», який було реалізовано за підтримки Канадського фонду «Дітям Чорнобиля». До проекту серед інших входили такі активності (не висвітлені у цьому звіті в повній мірі): Переклад українс...
Readmore
ОСІНЬ ЖИТТЯ

ОСІНЬ ЖИТТЯ

26 травня 2017
А чи знаєте ви, що відчуття щастя після 65 р. вище чим у 45-річних і рівне цьому ж відчуттю в 25? Проект «Осінь життя» запрошує усіх, зацікавлених в саморозвитку і побудові щасливішого життя, людей віком від 50 років. В часі проекту учасники будуть...
Readmore