ремонт ванной.
как построить флигель
ремонтное село

Country Switcher

Перемикач мови

Xpert Access


 

ДИТЯЧА ШКАЛА ВПЛИВУ ПОДІЙ (8)

Revised Child Impact of Events Scale (CRIES-8)

 Опитувальник CRIES-8 дозволений власником авторським прав, фундацією «Діти і війна» (http://www.childrenandwar.org) для вільного використання фахівцями у сфері психічного здоровя по всьому світові. Українська адаптація здійснена фахівцями Інституту психічного здоровя Українського Католицького Університету (www.ipz.org.ua), і так само, є дозволена для вільного безкоштовного використання.

Натомість, ми просимо надавати нам сирі дані, отримані за його допомогою (звісно, зі збереженням усіх норм конфіденційності). Отримані дані будуть використані для подальшого удосконаленні опитувальника, вивчення його психометричних характеристик, надійності та валідності. Робота над цим опитувальником є цілком волонтерською, добровільною, і ми будемо дуже вдячні усім за сприяння й підтримку наших ініціатив, адже поширення надійних діагностичних інструментів є тим, що розвиває психологічну науку й практику.

Ми просимо надсилати дані на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (фонд Діти і війна) та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Інститут психічного здоров’я Українського Католицького Університету).

Участь в роботи над децентрованим адаптованим перекладом брали: др. Денис Угрин, др. Роман Крегг (Лондонський Королівський Коледж), др. Віталій Климчук, др. Вікторія Горбунова, Яна Кремінська (Інститут психічного здоров’я УКУ), Юлія Білошицька (Житомирський державний університет імені Івана Франка).

 

Також хочемо висловити свою подяку дітям, які були залучені до роботи над опитувальником в якості експертів: Надія Байдюк, Соломія, Нюта, Богдан Пашкевич, Роман Янчевський, Сергій Виговський, Ілля (наведено лише перелік тих дітей, які дали дозвіл на згадку про них).

Завантажити текст опитувальника можна ось тут: http://prostirnadii.org.ua/uploads/files/default/cries8_ukr_1.pdf або ось тут: http://www.childrenandwar.org