ремонт ванной.
как построить флигель
ремонтное село

Country Switcher

Перемикач мови

Xpert Access

Інноваційний університет та лідерство. Фаза II: забезпечення якості та інтернаціоналізація

Факультет «Вільних мистецтв і наук» («Artes Liberales») Варшавського університету, фонд «Інститут «Artes Liberales» (Варшава, Польща) у співпраці з Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародним благодійним фондом "Міжнародний фонд досліджень освітньої політики" започаткували проект "Інноваційний університет та лідерство. Фаза II: забезпечення якості та інтернаціоналізація".

Метою проекту є підготовка лідерів, що мають бажання та здатні впроваджувати інноваційні підходи в управлінні вищою школою і окремими навчальними закладами, орієнтовані на впровадження в українських університетах новітніх освітніх технологій.

Для участі у проекті, у результатів конкурсного відбору, була запрошена Вікторія Горбунова, керівник наукових проектів Інституту психічного здоров'я УКУ. 

У рамках програми перебування у Варшавському університеті з 2 по 29 листопада 2015 року відбулися такі тренінги: «Виклики, які стоять перед навчальними закладами», «Вищий навчальний заклад та міністерство», «Українські ВНЗ у контексті нового Закону «Про вищу освіту», «Організація вищого навчального закладу», «Наукова політика в Європі і світі, дослідження та фінансування», «Формування стратегії розвитку ВНЗ», «Організація системи навчання», «Неетична поведінка у ВНЗ», «Інформаційні системи управління ВНЗ», «Підсумково-оцінювальна місія з метою розвитку», «Проякісні дослідження студентів і випускників», «Фінансова адміністрація ВНЗ».

Індивідуальна робота із фахівцями з академічного менеджменту передбачала проведення консультацій на факультетах університету та відділах якості й евалюації. За результатами стажування, вкінці жовтня учасники захистили індивідуальні та колективні проекти із впровадження окремих положень Закону України «Про вищу освіту» у практику своїх освітніх установ.

Вікторія Горбунова зосередила свою увагу на розробці проекту магістерської програми з клінічної психології з основами когнітивно-поведінкової терапії. Також свій досвід вона представить на конференції з освіти у сфері психічного здоров'я, яка відбудеться в Українському Католицькому Університеті 20-21 травня 2016 року. 

16-17 травня 2016 року відбулися успішні захисти мікро-проектів в рамках польсько-українського проекту «Інноваційний університет талідерство. Фаза II: забезпечення якості та інтернаціоналізація». Свій проект і результати його реалізації презентувала Вікторія Горбунова. Вона працювала над розробкою магістерської програми з клінічної психології з основами когнітивно-поведінкової терапії. 

Віка-польща