ремонт ванной.
как построить флигель
ремонтное село

Country Switcher

Перемикач мови

Xpert Access

Після того, як у листопаді до нас приїздили В. Юле, Л. Томлісон та Д. Угрин (підготовка тренерів методики «Діти і війна»), ми пообіцяли усім, хто не зміг взяти участь у цій програмі, провести навчання цій методиці силами наших тренерів. Наразі ми готові виконати свою обіцянку, і вирішили також додати до неї кілька бонусів.

Зокрема, ми запрошуємо до участі не лише тих, хто подавав заявки на навчання на тренера методики «Діти і війна», але й усіх, хто потребує знань та навичок у травмо-фокусованій терапії. Також ми пропонуємо 5-денний навчальний комплекс, який містить у собі:

  Тренінг «Основи травмо-фокусованої когнітивно-поведінкової терапії» (3 дні);

  Тренінг «Основи першої психологічної допомоги» (0,5 дні);

  Тренінг «Діти і війна: навчання технік зцілення» (1,5 дні).

Дати навчання: 14-18 березня 2016 року, 9.30-15.30

Місце: м. Львів, вул. Іл. Свєнціцького, 17, конференц-зал (або інша аудиторія; у разі зміни – ми повідомимо зареєстрованих учасників заздалегідь).

Ведучі: Вікторія Горбунова, Віталій Климчук, Галина Нетлюх.

Сертифікація: Інститут психічного здоров’я Українського Католицького Університету та Українського інституту КПТ.

Організаційний внесок: 800 грн.

Для реєстрації на навчання просимо перейти за цим посиланням: http://goo.gl/forms/LbNsbkv06R  

Додаткові запитання: +38 096 565 95 10, +38 093 131 63 24, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Віталій Климчук)

Ми також будемо вдячні за поширення цієї інформації серед зацікавлених осіб!

14-18 березня 2016 року в Інституті психічного здоров'я відбулося комплексне 5-денне навчання основам травма-фокусованої когнітивно-поведінкової терапії, основам першої психологічної допомоги та програмі "Діти і війна: навчання технк зцілення".

Ведучими програми були: Вікторія Горбунова, Віталій Климчук, Галина Нетлюх. Учасники - психологи, душпастирі, студенти із усієї України.

НАШ ІНСТИТУТ

 

 

НАШІ НОВИНИ

Підготовлено науковий звіт за результатами проекту «Подолати психологічну травму у школярів»

Підготовлено науковий звіт за результатами проекту «Подолати психологічну травму у школярів»

26 червня 2017
Це звіт є частиною проекту «Подолати психологічну травму у школярів», який було реалізовано за підтримки Канадського фонду «Дітям Чорнобиля». До проекту серед інших входили такі активності (не висвітлені у цьому звіті в повній мірі): Переклад українс...
Readmore
ОСІНЬ ЖИТТЯ

ОСІНЬ ЖИТТЯ

26 травня 2017
А чи знаєте ви, що відчуття щастя після 65 р. вище чим у 45-річних і рівне цьому ж відчуттю в 25? Проект «Осінь життя» запрошує усіх, зацікавлених в саморозвитку і побудові щасливішого життя, людей віком від 50 років. В часі проекту учасники будуть...
Readmore