Ветерани війни після повернення до цивільного життя можуть зіштовхнутись з низкою викликів, пов’язаних із великою кількістю чинників. Люди, які втратили домівку, роботу, так само не завжди просто призвичаюються до нових обставин. Такі ситуації можуть спричинити надмірну тривогу, пригнічений настрій, неконтрольоване роздратування, труднощі у стосунках тощо. Завдяки індивідуальній роботі з фахівцем або участі у спеціальних групових програмах можна досягти значного поліпшення свого стану та взаємин з іншими.
Після пережиття травмуючої події (загрози життю чи здоров’ю, чи спостереження за такою подією) Ви можете мати думки чи образи, які неконтрольовано втручаються у свідомість, порушення сну, надмірну збудливість, дратівливість, мати негативні думки та почуття щодо себе та світу, намагатися уникати думок, певних місць або почуттів. Це є симптоми посттравматичного стресового розладу, і вони долаються за допомогою індивідуальної травма-фокусованої терапії, яка триває, як правило, від 8 до 16 зустрічей.
Тривалий пригнічений настрій або надмірна тривога (про все або про щось конкретне) разом з іншими симптомами, які наші фахівці можуть продіагностувати, можуть свідчити про депресію або певний тривожний розлад. Ці розлади сутєво впливають на якість життя, на стосунки, але іх можна перемогти!
Зловживання ПАР може бути наслідком пережиття травматичних подій. Методи когнітивно-поведінкової терапії, якими володіють фахівці Центру, є досить ефективними у таких ситуаціях. Якщо йдеться про залежність – ми можемо здійсними відповідне скерування за фокусованою на залежності допомогою.
Курс із 5 занять для ветеранів та 1 заняття для їхніх близьких та рідних, спрямований на розвиток навичок корисного мислення, регуляції емоцій, вирішення проблем та налагодження стосунків.
усім нашим донорам, і зокрема СОЮЗУ УКРАЇНОК АМЕРИКИ
ФАКУЛЬТЕТ НАУК ПРО ЗДОРОВ'Я
Український інститут когнітивно-поведінкової терапії