ІНСТИТУТ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я

Українського католицького університету

"Від турботи про психічне здоров'я окремої особи, родини -
   до більш здорового та гармонійного суспільства..."

Інститут психічного здоров’я УКУ запрошує на презентацію роботи Реабілітаційного Центру «Назарет» та розмову з фахівцями Центру про алко-, нарко-, ігрову залежності, співзалежність, симптоми залежності та стратегії дій, якщо людина не хоче лікуватися, зокрема про мотиваційну сімейну інтервенцію.

У презентації візьмуть участь 

Тарас Потурайпсихолог, спеціаліст з терапії залежностей (Instytut Psychoprofilaktyki i Psychoterapii Natanaelum, Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii), керівник програми ЗРЦ «Назарет»,

та

Віктор Романчукконсультант з терапії залежностей, випускник школи з хімічної залежності для консультантів в Польщі, член Української Спілки Психотерапевтів.

Реабілітаційний Центр «Назарет» надає необхідну допомогу, спрямована не тільки на зменшення наслідків залежності (фізичної, психологічної та суспільної), але й на глибокі зміни структури особистості, на задоволення основних потреб і мотивів, зміну орієнтиру з цінностей предметних на особові, що пов’язані з гідністю особи та сенсом життя.

Створений у 2004 році о. Ігорем Козанкевичем та його колегами при Благодійному Фонді “Карітас СДЄ УГКЦ” Центр діє на базі  . колишньої військової частини недалеко від міста Дрогобич. Наразі Центр – це сучасний будинок зі всіма умовами для постійного проживання та проходження реабілітації 35 осіб, які отримують кваліфіковану допомогу із застосуванням найсучасніших методів терапії. За час існування РЦ “Назарет” допомогу отримали понад 1000 осіб. Психологи, консультанти та духівник Центру проходили спеціалізоване навчання у Польщі та отримали дослвід від польських колег, де подібні центри працюють з 70-х років. Програма допомоги залежним в РЦ “Назарет” базується на всесвітньо відомій програмі “12 кроків”. Учасники програми мають можливість працювати над всіма сферами свого життя та віднайти шлях до Бога. Окрім індивідуальних консультацій, тренінгів, групової терапії формату “допомога одного залежного іншому”, учасники програми вчаться нести відповідальність за своє життя, маючи можливість набути важливих побутових навичок через трудотерапію, спільний активний відпочинок тощо. 

Контакти

79011 Львів
вул. Іл. Свєнціцького, 17
офіс 044

+38 093 825 41 35
+38 097 416 94 94

ipz@ipz.org.ua

ІПЗ © 2017
Інститут психічного здоров'я
Український католицький університет