ІНСТИТУТ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я

Українського католицького університету

"Від турботи про психічне здоров'я окремої особи, родини - до більш здорового та гармонійного суспільства..."

Сертифікатний курс семінарів
"Психічне здоров'я на робочому місці"

"Будь зміною, яку ти хочеш бачити в своїй команді!"

MH@Work: Оцінка, захист та плекання психічного здоров’я та безпеки в організації

СТАРТ ПРОГРАМИ ВОСЕНИ 2024.

Психічне здоров’я має значний вплив на продуктивність праці. Програма створена, щоб дати можливість HR- та лінійним менеджерам отримати знання та практичні навички в галузі турботи про психічне здоров’я працівника, що можуть покращити продуктивність організації. Програма створена у відповідності до актуальних тенденцій і її метою є втілення сучасних науково-обґрунтованих підходів у даній сфері в Україні.

Для кого ця програма?

lif-img-new

Для:

Чому?

Ми працюємо третину нашого часу. Психічне здоров'я має вплив на нашу працю та стосунки. Якість стосунків та атмосфери на робочому місці впливає на наше психічне здоров'я та якість життя в цілому.

Програма покликана на те, щоб надати можливість небайдужим менеджерам організацій отримати знання та навички щодо питання психічного здоров'я на робочому місці, що можуть позитивно впливати на продуктивність індивідуальну та організації в цілому та допомогти підтримати психологічну життєстійкість та реагувати на виклики і труднощі середнього бізнесу в Україні.

Дана програма створена у відповідності до сучасних тенденцій і ставить собі за ціль сприяти втіленню ефективних науково-обґрунтованих підходів у даній сфері в Україні. Містить інструменти турботи про себе, при взаємодії один на один, організаційні системні стратегії та втручання.
*Це четвертий набір програми, перевагою для учасників цього року буде спільнота колег, з якими можна спілкуватись на професійні теми та ще більша акутальність програми у зв’язку з війною в Україні.

Список викладачів та запрошених спікерів з кейсами доуточнюється і може змінитись незначно. Детальніше про дати модулів і викладачів можна буде дізнатись після зарахування на програму.
Дякуємо за розуміння.

Викладачі

kolesnyk

Христина Колесник

Лікарка, клінічна психологиня, коучиня і фахівчиная в КПТ низької інтенсивності, керівниця програми "Психічне здоров'я в організації" ІПЗ УКУ. Консультантка з питань психічного здоров’я на робочому місці. Дослідниця резилієнсу.

фото-РО

Олег Романчук

лікар-психотерапевт, дитячий та підлітковий психіатр директор Інституту психічного здоров’я Українського Католицького Університету та Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії, засновник центру «Коло сім’ї», акредитований терапевт, супервізор та викладач у методі когнітивно-поведінкової терапії, схема-терапії, EMDR та ТРТ.

Марія-Олійник

Марія Олійник

коуч, психолог, КПТ-консультант. Має 12 років досвіду в управлінні. Співзасновниця агенції навчання і розвитку @MindForce.

Андрій-Рождественський

Андрій Рождественський

PhD, викладач Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), виконавчий директор Центру Лідерства УКУ, бізнес-консультант.

yulia1

Юлія Стадницька

акредитована КПТ-психотерапевтка, сертифікована MBSR інструкторка, доцентка кафедри клінічної психології Українського католицького університету, співзасновниця Центру розвитку особистості Fizis.

galya_1

Галина Нетлюх

фахівець Центру психічного здоров'я та травматерапії «Простір надії», КПТ-терапевт. Працює в напрямках КПТ, схема-терапія, Асистент кафедри клінічної психології УКУ.

Пилат-Наталія

Пилат Наталія

Кандидат психологічних наук, доцент Учасниця міжнародних програм та проходила стажувань у західноєвропейських університетах. Працювала керівником відділу персоналу «Телерадіокомпанії Люкс» та компанії «М-ФОН». Реалізація корпоративних проектів з діагностики, розробки та впровадження програм роботи з персоналом. Член Євопейської асоціації організаційної психології та психології праці – EAWOP (European Association of Work and Organizational Psychology). Співзасновник Асоціації фахівців з управління людськими ресурсами

Олена-Скляренко

Олена Скляренко

Випускниця першої магістерської програми MAHROD LvBS, HR professional, бізнес-тренер, коуч, практик з організаційного розвитку та трансформацій. Mає 13-річний досвід роботи в міжнародних компаніях (Astelit, PeopleNET, TurkCel Global Bilgi, Imperial Tobacco Ukraine, Metro Cash&Carry Ukraine), 8 з яких – в HR. Останні 3 роки присвятила роботі з проектами впровадження змін (структурна, технологічна та процесна траснформація та з розвитку корпоративної культури та рівня залученості.

Наталка-Шпот-2

Наталя Шпот

Викладачка управлінських та магістерських програм LvBS. Директор та тренер Львівської школи проектного менеджменту (2013 – 2017 рр.). Сертифікований коуч та гештальт-консультант. Вивчає соціо-економічний підхід до менеджменту в інституті ISEOR (Франція). Має 18 років професійного досвіду у бізнесі, зокрема в HR( DataArt, ELEKS). Автор тренінгових програми у таких компаніях як SoftServe, Intellias, Prosteer Group та консультаційних проектів з організаційного розвитку

parobiy2

Валентина Паробій

практична психологиня-консультантка(символдрама, КПТ), президентка Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії. Ірина Ляховенко та Ярина Янчак - засновниці першого українського інклюзивного ательє Lady Di Atelier.

Гостьові спікери

Олександра-Грудзевич-1

Олександра Грудзевич

інвестор, фінансист з 18-річним стажем, з яких 16 працювала в найбільших банках України. Фінансовий консультант. Сертифікований бізнес-тренер з фінансів для бізнесу та особистих фінансів. Засновник та тренер GO training.ua, засновник Клубу фінансово-ефективних людей (м. Київ – Львів), засновник та організатор клубу любителів бізнес-книг 5РЕВ’Ю (експрес-аналіз бізнес-книг).

Анна-Толмачова

Анна Толмачова

Сертифікований HR за версіями SHRM та СIPD (L&D) Поточна роль: HR Director, Digital Chain. Досвід: 11 років досвіду в HR в FMCG, IT, Retail в різних ролях: тренер, talent manager, HRBP, HRD Роботодавці: Coca-Cola Hellenic, Ciklum, Metro Cash & Carry, Digital Chain Діяльність: Викладач професійної школи Global HR Pro, cпікер, ментор

Ольга-Воронська

Ольга Воронська

Дипломований психолог (диплом спеціаліста здобула у Києві, а магістра у Відні), психотерапевт-інтерн Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії. Працює у відділі кадрів в міжнародній компанії, де проводить тренінги на тему розвитку стресостійкості, усвідомленості профілактики депресії та підвищенню мотивації.

Наталя-Кияновська

Наталя Кияновська

досвідчений HR Менеджер, консультант, тренер автор курсу та викладач HR школи LITS. 13 років в HR Галузі, 8 з них в ІТ на посаді HR Department Manager в Softserve, а також часто є запрошеною гостею-спікером в LvBS.

Ірина-Ляховенко-та-Ярина-Янчак

Ірина Ляховенко та Ярина Янчак

Засновниці першого українського інклюзивного ательє Lady Di Atelier. *Кейс інклюзивного ательє.

IMG_6165-modified (1)

Юлія Воржева

Head of Talent Management Office, Eleks, більше 10 років в HR, психолог, арт терапевт, гештальт терапевт Кейс Eleks

photo_2021-08-25 18.24.16-modified

Олександр Самуйлов

Психолог, гештальт-консультант, HRM. бізнес-тренер, ментор, психологічна допомога, індивідуальне консультування, робота з ресурсними групами, розробка навчальних тренінгів. Спеціалізації «Психологічне здоровя в організаціях» (УКУ). Є "драйвером" Спільноти «Mental Health Community» в УКУ та засновником Студії психологічного здоровя «Groont». Ділення досвідом розробки програм та тренінгів MH: Як працюють нові підходи, які їх переваги і чого не вистачає на ринку.

185033328_616558982634155_6900276733745642740_n-modified

Марія Кузнєцова

Learning Competence Lead, Coach в компанії SoftServe. У 2018 році координувала запуск коучингу в компанії. Разом із командою координує Mental Well-being напрямок, призначенням якого є турбота про ментальне здоров’я та благополуччя працівників. Основна мета – сприяти втіленню стратегії компанії через побудову та розвиток організаційної культури, свідоме та «екологічне» зростання лідерів в епоху змін та викликів. Кейс SoftServe

210966238_2274498532686348_6222587028328903875_n-modified

Уляна Лисунець

Mental health Офіцерки в компанії Keenethics. Амбасадор психічного здоров’я з 2018 року Mental health one to one: як за пів години зрозуміти чи все окей.

Розуміти

різні стани психічного здоров’я та розладів і їх вплив на проблеми на робочому місці.

Покращити

навички спостереження та уважного слухання для комунікації щодо психічного здоров’я з персоналом.

Плекати

здорові стосунків у колективі, сприяти продуктивному розв’язанню конфліктів.

Налагоджувати

комунікацію та підтримувати працівників, що стикаються з психологічними труднощами на різному етапі проходження циклу співпраці з організацією. Створювати і розвивати формально і неформально мережу підтримки в організації.

Підтримувати

грамотність персоналу щодо тем психічного здоров’я(включно з розвитком психічного розладу, неповносправністю, розкриттям інформації, суїцидом та самоукоджуючою поведінкою, конфліктами в сім’ї).

Організовувати

системні програми турботи про психологічне здоров’я працівників. Розуміти основи організаційного дизайну для впровадження ефективних політик та процедур щодо специфічних ризиків психологічної безпеки і здоров’я.

Знати

ситуації, в яких варто скеровувати за допомогою до третіх сторін, які надають психологічні послуги з доказовою ефективністю.

Використовувати

базові навички когнітивно-поведінкової терапії для само та допомоги в робочому процесі.

Усвідомлювати

свою роль та відповідальність щодо впровадження внутрішніх HR-інтервенцій, скерованих на турботу про психічний добробут.

Адвокувати

вводити, інтегрувати найкращі практики для превенції(первинної, вторинної, третинної) психічних розладів. Усвідомлювати переваги психічного здоров’я та способи його підтримання серед персоналу, модель “процвітання”.

Визначати

рівень стресу працівника і пов'язані з ним ситуаці: вигорання, зміна продуктивності, абсентеїзм; володіти базовими навичками стрес-менеджменту та пошуку ресурсів.

Створювати

здоровий робочий “клімат” в якому зникає стигма щодо психічних розладів. Створювати психічно безпечну культуру, в якій можна обговорювати труднощі психічного здоров’я без ризику дискримінації.

Чому психічне здоров’я в організації важливе?

8 модулів + сертифікаційний та підсумковий модуль (90 год)
Командна робота над проектом (понад 240 год)
Командні супервізії 1 раз на місяць (8 год)

По закінченню програми
учасники отримають сертифікати від ІПЗ УКУ.
Тривалість: 9 місяців

Вартість участі в програмі:
35000 грн,
*для команд з однієї компанії є знижки,

Формат - змішана форма - онлайн (Zoom) + очно (якщо половина групи фізично буде присутня на заняттях очно у Львові) або онлайн, якщо можливості безпечно бачитись очно не буде. Деякі модулі та супервізії - онлайн.
Структура - 2-денний модуль 1 раз на місяць (пт-сб):

У нас пройшли навчання люди з таких компаній: 

Які є умови участі?

Для участі в програмі:
1) заповніть форму реєстрації
2) пройдіть співбесіду

Форма реєстрації:

Контакти керівниці програми

Колесник Христини
khrystyna.ko@gmail.com

Контакти

79011 Львів
вул. Іл. Свєнціцького, 17
офіс 044

+38 0995436306

mariia.panchak@ucu.edu.ua

ІПЗ © 2017
Інститут психічного здоров'я
Український католицький університет