ІНСТИТУТ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я

Українського католицького університету

"Від турботи про психічне здоров'я окремої особи, родини -
   до більш здорового та гармонійного суспільства..."

Інститут психічного здоров’я УКУ, Факультет наук про здоров’я (кафедра клінічної психології) проводять воркшоп: «Жінка. Весна. Щастя», під час якого викладачі кафедри клінічної психології представлять інформацію про те, що кажуть сучасні дослідження про щастя і що притаманно щасливим жінкам, представлять програму «культивації щастя», розвіють міфи і пастки щодо поняття «щастя», розвинуть навички віднаходження власних цінностей, що ведуть до щасливого змістовного життя та задоволення базових потреб.

У людській свідомості існує багато міфів та некорисних переконань про щастя. Люди часто забувають про те, що щастя визначається життям, яке пов’язане з нашими цінностями, а також про те, що воно є у самій дорозі, а не у місці призначення.

Ми тяжіємо до щастя у динаміці, до процесу, у якому людина може долати свої особисті межі.
Свобода, спонтанність, природність, відкритість до себе, інших та світу — ось це те, що може бути точками призначення. Водночас ми розуміємо, якою важливою є єдність, але бачимо її у різноманітності.
Життя сучасної жінки сповнене різних викликів, у вирі яких не встигаєш відстежувати свій баланс. Тому наш воркшоп набуває актуальності, бо справді є викликом для жінки, яка хоче переглянути свою програму “культивації щастя”.

Ми не шукаємо свого щастя, а творимо його самі. Справжній смак щастя у його природності, яка нам властива з дитинства.

Ведучі проекту:
Марта Попова – доцент кафедри клінічної психології (Факультет наук про здоров’я УКУ), кандидат психологічних наук. Консультант у напрямку когнітивно-поведінкової терапії. Психолог-консультант методу Відео Інтерактивного Тренінгу.

Олександра Ніздрань-Федорович – доцент кафедри клінічної психології (Факультет наук про здоров’я УКУ), кандидат психологічних наук, психолог вищої кваліфікаційної категорії. Консультант у напрямку позитивної психотерапії.

Купити квиток можна за посиланням:
https://2event.com/uk/events/1676542
або контактуйте з нами 0972436324 (Олександра), 0977118263 (Марта)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контакти

79011 Львів
вул. Іл. Свєнціцького, 17
офіс 044

+38 093 825 41 35
+38 097 416 94 94

ipz@ipz.org.ua

ІПЗ © 2017
Інститут психічного здоров'я
Український католицький університет